O nas

Nagrody za nasze realizacje mówią same za siebie.

Osiedle „Chrobry” we Włocławku, przy ulicy Zagajewskiego, przyniosło zespołowi w 2013 roku prestiżowe wyróżnienie w konkursie "Budowa na Medal Pomorza i Kujaw".
Kapituła konkursu doceniła wartość naszej pracy, podobnie jak włocławianie – którzy… wykupili wszystkie mieszkania przed zakończeniem inwestycji. I to chyba uznajemy za nasze największe osiągnięcie.

Dlaczego my ?

Dbałość o każdy szczegół na każdym etapie – idea, projekt, materiały, wykonanie, eksploatacja.

Nasza dewiza.

Tylko najlepsze rozwiązania są wystarczająco dobre.

Nowatorstwo.

Bogate doświadczenia - lider nowoczesnych rozwiązań.. od zawsze.

Majster Development

Priorytety

Dewizą naszej firmy jest to, aby mieszkać prestiżowo, inteligentnie, innowacyjnie, ekologicznie, bezpiecznie oraz luksusowo. To zamknięte, nowoczesne i bezpieczne osiedle pełne zieleni.

Środowisko i ekologia

Świadome ekologicznie myślenie jest w dzisiejszych czasach dla nas oczywiste. Dlatego odnawialne materiały, niski ślad emisji CO2, mała energochłonność mieszkań, naturalne materiały jak kamień, drewno czy ceramika, zieleń ozdobna, trawniki, drzewa czy ochrona akustyczna – to nie są puste hasła, wszystko to znajdzie się na osiedlu „Magnat”.

Ergonomia i elastyczność

Funkcjonalne mieszkania, możliwość re-aranżacji układu pomieszczeń, przestronne, nasłonecznione pokoje i kuchnie, duże balkony i tarasy oraz wygodny dostęp do garaży na poziomie 0.

Co nas wyróżnia w regionie ?

Nowoczesność i jakość czyli pionierskie rozwiązania z zakresu architektury, materiału i wysokiego komfortu mieszkań.

Doradztwo, Serwis, Gwarancja,

Od chwili postawienia pierwszych kresek na desce kreślarskiej do oddania ostatniego mieszkania, projektem „Magnat” zajmują się profesjonaliści – projektanci, kierownicy robót, inżynierowie, specjaliści od sprzedaży, marketingu i finansowania. Zadowolenie klienta to podstawa naszej finansowej satysfakcji, zatem zrobimy prawie wszystko, żeby na każdym etapie Klient był zadowolony.

Jesteśmy w stałym kontakcie

Bieżące informacje, stały kontakt z klientem, ciągły nadzór nad jakością materiałow i kontrola każdego etapu inwestycji. Fanpage na portalach społecznościowych - wszystko na bieżąco. Z dumą.

"Magnat" w liczbach

58

Mieszkania

45

Miejsca parkingowe

21

Garaże

4

WindyDostępność

Aktualnie w sprzedaży2016/2017 Majster Development / GRUPA Majster