Nasze realizacje

Osiedle Magnat

Realizacja    2017 - 2018   
(sprzedaż rozpoczęta)

Osiedle Magnat zlokalizowano na działce w samym sercu Podolszyc, przy głównej alei, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się duże galerie handlowe. Magnat to trzy odrębne segmenty, w których znajdują się windy zaprojektowane w taki sposób by nie sąsiadowały z żadnym z mieszkań.

Chrobry Zazamcze / Rysia

Realizacja    2016 - 2018   
(ostatnie wolne mieszkania)

To tu wprowadzamy europejski standard (inteligentne mieszkania). Pierwsi lokatorzy będą mogli wprowadzić się już w kwietniu 2017 roku. W planach jest wybudowanie 3 bloków, w których łącznie będzie 140 mieszkań. Mieszkańcy Włocławka i okolic mogą zapoznać się z ofertą, a może nawet zamieszkać na „przyszłościowym” osiedlu Chrobry Zazamcze.

Chrobry Płock / Kutrzeby

Realizacja    2015 - 2017   
(ostatnie wolne mieszkania)

Na zamkniętym terenie powstały 4 budynki. Co istotne, to osiedle kwalifikuje się do programu „Mieszkanie dla młodych”. Projektanci zadbali też o miejsca wypoczynku wśród ciekawie zaprojektowanej zieleni. – Pod budynkami na pierwszym poziomie znajdują się garaże i parkingi. Ich rozmieszczenie stwarza dużą przestrzeń. Nie ma natomiast lokali użytkowych, ponieważ chcieliśmy zapewnić przyszłym mieszkańcom ciszę i spokój na ich terenie.

Osiedle Chmielna

Realizacja    2014   

Osiedle Chmielna to kolejna inwestycja Majster Development na rynku nieruchomości Włocławskich. 19 Mieszkań i kilka nieuciążliwych lokali usługowych w dwóch klasycznych budynkach tworzących małe, przytulne i bezpieczne osiedle. Mieszkania w stanie developerskim i pod klucz.

Osiedle Chrobry / Zagajewskiego

Realizacja    2011 - 2013   

Osiedle Chrobry zostało świetnie ocenione przez nabywców. Nie tylko jednak lokatorzy docenili perfekcyjność wykonania – osiedle Chrobry we Włocławku to wyróżnienie w konkursie Budowa Na Medal 2013 w kategorii Budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne – osiedla."Magnat" w liczbach

58

Mieszkania

45

Miejsca parkingowe

21

Garaże

4

WindyDostępność

Aktualnie w sprzedaży2016/2017 Majster Development / GRUPA Majster